Nedim DELİBAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı @ Altın Marka Ödülleri & NDM Ajans Yn. Krl. Bşk.

01.09.1970 Gaziantep doğumlu ve 2 çocuk babası .Eğitimini Mersin’de Zübeyde Hanım İlköğretim ve Atatürk Lisesi’nde tamamladı. 17.5 yıl Mersin Orduevleri Müdürlüğü’nde devlet memurluğu görevi sonrasında 2009’da görevinden istifa ederek memurluk hayatı boyunca birlikte yürüttüğü organizasyon ve medya danışmanlık dalında ticaret hayatına atıldı. 1999 yılından bu yana tam 100 başarılı organizasyona imza attı.

29 Haziran 2011’de M.Ali Aydınlar’ın tek rakibi olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday oldu. Projeleri ile büyük ilgi gördü. Spor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Futbol Akademesi İcra Kurulu Başkanlığı, Spornews Genel Müdürlüğü ve Elit Ajans Genel Müdürü olarak önemli organizasyonlara imza koydu

5 “Sporda Vefa ve Dostluk Gecesi “ 12 “ Geleneksel Türkiye Spor Adamları Ödülleri “ , Üniversitelere konferans, panel, yıl sonu etkinlikleri, festival,açılış tanıtım ve medya danışmanlık işlerini yaptı. En son 1. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri törenini Türkiye’ye ve Mersin’e yeni bir büyük organizasyonu kazandırdı. Sportif Organizasyonlar başta olmak üzere proje ,medya danışmanlık ve konferans,konser,defile,festival organizasyonları ile Türkiye’de aranan isimlerin başında gelmektedir.